Webredactie

Doel

Het belangrijkste doel van de webredactie is het actueel houden van de nieuwe website door deze met zekere regelmaat van nieuwe artikelen, nieuws en mededelingen te voorzien.

Leden van de redactie

pasfoto-gerard willy_zwaan theo_te_wil jan_beursken

Gerard Kelderman

Webmaster

Willy Zwaan

Coördinator digitalisatie

Theo te Wil

Redactie

Jan Beursken

Redactie

natasja-3 tom_van_alst willy_thijssen

Natasja Scheerder

Redactie

Tom van Alst

Redactie

Willie Thijssen

Redactie

 

Taakverdeling

  • Webmaster zorgt voor technisch beheer van de website
  • De coördinator digitalisatie zorgt voor het functioneel beheer van de website
  • De leden van de redactie zorgen voor het aanleveren van nieuwe artikelen, nieuws, mededelingen, foto's en film, etc.

Contact

Hebt u vragen en/of opmerkingen of heeft u informatie/nieuws voor de webstie, klik op onderstaande button.

contact

 

Social media

 

Facebook2
twitter2
youtube2

Zoeken

Sponsoren

Agenda

Mon 29 Jan 2018 (09:30)
Workshop kadaster-onderzoek ECAL
Sat 03 Feb 2018 (10:00)
Gelredag bij ECAL in Doetinchem
Mon 05 Feb 2018 (19:30)
Workshop kadaster-onderzoek ECAL
Tue 06 Feb 2018 (19:30)
Liemers Academie
Thu 08 Feb 2018 (14:00)
Training Waldspelling
Wed 14 Feb 2018
Valentijnsdag
Tue 20 Feb 2018 (19:30)
Liemers Academie
Wed 28 Feb 2018 (19:30)
Training Waldspelling
Tue 06 Mar 2018 (19:30)
Liemers Academie
Tue 20 Mar 2018 (19:30)
Liemers Academie
Tue 03 Apr 2018 (19:30)
Liemers Academie
Tue 17 Apr 2018 (19:30)
Liemers Academie
Thu 19 Apr 2018 (19:30)
Algemene Ledenvergadering OVD
Thu 19 Apr 2018 (20:00)
Lezingen Jacht in Gelre en Jacht en Stroperij bij Heemkundingkring Bergh
Fri 27 Apr 2018
Koningsdag
Sat 05 May 2018
Bevrijdingsdag
Sun 03 Jun 2018 (12:00)
Didam op Stelten

Copyright @2016|Oudheidkundige Vereniging Didam| Anjerstraat 6,6942 VW Didam|Tel.nr 0316-224447|
Disclaimer

log in